Pilo Lala Hotel

Vendndodhja Bar Restorant Hotel PILO LALA Rrethrrotullimi Cermes,Lushnje •  Telefoni: +355 68 20 58 505  

Rezervo qëndrimin
Rregjistrohu
Lironi dhomen
2016-10-05
2016-10-06
1 dhomë, 1 i rritur, 0 fëmijë

Rezervo tani
Çmimet më të mira
Dhome
- 1 +
Te rritur / Room
- 1 +
Femije / Room (Age 0 - 17)
- 0 +
Rezervo tani

Pilo Lala Hotel

Bar Restorant Hotel PILO LALA Rrethrrotullimi Cermes,Lushnje
Telefoni: +355 68 20 58 505

Do të donit ti shtoni ngjyra ditës tuaj? Të kaloni momente relaksuese pas një dite të lodhshme pune? Apo dëshironi të nisni ditën me energjitë e duhura? Në ambjentet tona, ne i japim vlerë kohës tuaj të lirë duke e bërë atë magjike....

Ju ofrojmë një gamë shërbimesh si BAR,RESTORANT,GELATERI,PASTIÇERI,HOTEL,,,
në të cilat ndërthuren tradicionalja me modernen.

Hoteli

Secila nga dhomat e hotelit është e kompletuar dhe mobiluar me shumë shije dhe ofron komfort të shkalles së lartë kombinuar me një karakter rajonal tërheqës.

 • Çmimet më të mira
 • Cilësi dhe shërbim 24 orë
 • Wi-Fi falas

DHOMAT E HOTELIT

Nga 1000 LEKË DITA
Mëso më shumë

Dhoma Teke

Nga 1500 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Teke

Nga 1000 LEKË DITA
Mëso më shumë

Dhoma Dopjo

Nga 2000 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Dopjo

Nga 2500 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Dopjo

Nga 1000 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Teke

Nga 1500 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Teke

Nga 1000 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Dopjo

Nga 2000 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Dopjo

Nga 2500 LEKË NATA
Mëso më shumë

Dhoma Dopjo

Shërbimet

 • 24 Orë recepsion
 • Mëngjesi, Dreka, darka,
 • Shërbim Taxi
 • Internet Wireless
 • Shërbim i personalizuar
 • Telefon
 • Kënd lojrash
 • Hoteli 24/7
 • Për muajt prill-shtator bar dhe restorant 24/7

Hoteli Pilo Lala

 • Adresa
 • Çmimet
 • Përshtypje
 • Rezervim Online
 • Offerta Speciale

Hotele të tjerë

 • Lushnje
 • Cermë
 • Konjat

Eksploroni Lushnjen

Na kontaktoni

Adresa : Rrethrotullimi Cerme , Lushnje

Tel: +355 68 20 58 505
Mob: +355 68 20 58 505

E-Mail info@pilo-lala.com


Si të vij këtu?

Unable to find directions, please try again.

Evenimente

Një menu e kompletuar me shije që kombinon më të mirat nga Kushina Europiane.

S’ka se si një vizitë në Lushnje të mos perfshijë një eksperiencë të paharrueshme gastranomike. Në restorantin Pilo Lala ju mund të shijoni specialitete nga më të ndryshmet të përgatitura nga shefi ynë i kushinës dhe stafi i tij.

 • Restoranti me një kapacitet prej 100 personash.